PŘIDEJTE  SE

Zapojte se do výzkumu jako účastnice


SuperAging Ženy 

Abychom měli šanci prokázat blahodárný vliv tělesné aktivity a sportu a výhodu, kterou tím člověk poskytuje svému mozku, hledáme ženy, které:

  • jsou ve věku 80 či více let,
  • cítí stále se duševně čilé, žijí samostatně, tzn. nejsou odkázány na péči ostatních,
  • během svého dospělého života ve svých 30 až 60 letech pěstovaly pravidelný pohyb, a to alespoň 3krát týdně o střední intenzitě (rychlá chůze, běh, plavání, tanec, aerobik, jízda na kole, atd.) a celkové době aspoň 2,5 hodiny za týden.

 

Chcete-li se stát příkladem pro další ženy, další generace, věříte, že pohyb Vás nejen bavil, ale i prospíval, a splňujete kritéria pro zařazení do studie, pak se přihlaste k účasti.

Jako odměnu za účast obdržíte na závěr vyšetření, které bude trvat
cca 2 hodiny, 1.000,- Kč

Vyšetření budou probíhat v období od srpna 2022 do konce roku 2023

Místo  záleží na domluvě, může být u Vás doma, u nás v Milánské 471 anebo i jinde, kde budou vhodné podmínky. To znamená především klid během vyšetření.

Vyplněním kontaktních údajů níže a jejich odesláním pomocí "tlačítka" Hlásím se předběžně k účasti vyjadřujete svůj zájem o to, abychom Vás kontaktovali. Zavoláme Vám, doptáme se na údaje, které jsou rozhodující pro zařazení do studie a domluvíme se s Vámi na termínu a místu vyšetření. Svůj souhlas se zařazením do studie můžete kdykoliv odvolat a ze studie odstoupit, a to i během samotného vyšetření, .

Níže je ke stažení leták s informacemi
pro účastnice.

© 2022 COSACTIW | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky